MojAndroid

V e-shope Geekbuying si môžete teraz zakúpiť výhodne hneď štvoricu robotických inteligentných vysávačov, a to za skvelé ceny. Neváhajte a vyberte si zo širokého výberu vysávačov známeho čínskeho Xiaomi. K dispozícii sú však aj ďalšie produkty od iných výrobcov.

Xiaomi Roborock S50

Inteligentný robotický vysávač Xiaomi Roborock S50 ponúkne množstvo výkonných senzorov, ale aj 2 v 1 funkcie vrátane funkcie pre mop. Model Xiaomi Roborock S50 si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu Geekbuying za sumu približne 388 EUR.

>> Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Roborock S50 prostredníctvom e-shopu Geekbuying! <<

Xiaomi Xiaowa Plus E35

Model Xiaomi Xiaowa Plus E35 ponúkne vo svojej výbave takisto funkciu pre mop, avšak zaujme aj batériou, ktorej kapacita sa zastavila na hodnote 5200 mAh. Model Xiaomi Xiaowa Plus E35 si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu Geekbuying za sumu približne 293 EUR.

>> Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Xiaowa Plus E35 prostredníctvom e-shopu Geekbuying! <<

Xiaomi Xiaowa E20

Vysávač Xiaomi Xiaowa E20 prináša silu sania na úrovni 1800 Pa takisto funkciu pre mop, či automatizované čistenie “Z-shape.” Model Xiaomi Xiaowa E20 si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu Geekbuying za sumu približne 241 EUR.

>> Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Xiaowa E20 prostredníctvom e-shopu Geekbuying! <<

Xiaomi Viomi Robot

Cenovo najdostupnejší inteligentný robotický vysávač z dnešnej ponuky nesie názov Xiaomi Viomi Robot. Okrem toho, že ponúka silu sania 1200 Pa, poteší aj 11 zabudovaných senzorov, ktoré sú pri vysávaní používané. Model Xiaomi Viomi Robot si môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu Geekbuying za sumu približne 207 EUR.

>> Kúpiť robotický vysávač Xiaomi Viomi Robot prostredníctvom e-shopu Geekbuying! <<

Článok vznikol v spolupráci s e-shopom Geekbuying.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Návody Katalóg Bazár FÓRUM Fotománia INZERCIA
22.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+