MojAndroid

Lákajú vás produkty vyrobené pomocou 3D tlačiarne? Páči sa vám táto technológia? Svoju vlastnú 3D tlačiareň si môžete tiež zakúpiť teraz v prebiehajúcej uvádzacej akcii veľmi výhodne priamo prostredníctvom e-shopu GearBest.

ANET E10 (3D tlačiareň)

V rámci limitovanej uvádzacej akcie je v ponuke e-shope GearBest 3D tlačiareň ANET E10. Zariadenie ponúka kovovú konštrukciu a pomere ľahkú manipuláciu. Výsledné produkty je možné vytlačiť až do maximálnych rozmerov 270 x 200 x 300 mm. Nechýba veľká obrazovka pre zobrazenie priebehu tlače a tiež podpora viacerých materiálov. Váha celého balenia je spolu 9 kilogramov.

Náš tip
AKCIA: Zakúpte si Android smartfóny v ZĽAVE za uvádzacie ceny v e-shope GearBest!

Náš tip
AKCIA: Mini-počítač teraz za skvelú cenu v e-shope GearBest

Zariadenie ANET E10 si môžete zakúpiť v prebiehajúcej uvádzacej akcii prostredníctvom e-shopu GearBest len za cenu rovných 263 EUR! Ak máte o tento produkt záujem, poponáhľajte sa. Akcia platí len do 24. júla 2017 a k dispozícii je za danú cenu už len menej ako 250 kusov. V prípade zakúpenia produktu ponúka e-shop tiež zaujímavé zľavy na príslušenstvo v 3D tlačiarni či možnosť získania špeciálnych kupónov pre získanie darčeku.

–> Kúpiť 3D tlačiareň prostredníctvom e-shopu GearBest <–

Zdroj: GearBest

19.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+