MojAndroid

Aplikácia AirCalc je veľmi dobrou pomôckou pre všetkých, ktorí často počítajú jednoduché príklady, ale aj tie, ktoré vyžadujú pokročilejšie funkcie.

Po nainštalovaní jednoducho spustíte aplikáciu, ktorú môžete zrolovať do lišty. Umiestniť si ju môžete kdekoľvek na displeji vášho telefónu. Po otvorení aplikácie rolujete medzi jednoduchou kalkulačkou a pokročilými funkciami jednoduchým potiahnutím klávesnice doprava alebo doľava. Kalkulačka poskytuje okrem základným funkcií aj pokročilé na výpočty uhlov pri jednotlivých geometrických tvaroch. Jednotlivé výsledky môžete preniesť napríklad do/z tabuľky jednoduchými funkciami kopírovania alebo vloženia.

AirCalc je veľmi vhodnou kalkulačkou pre všetkých, ktorí sa chcú rýchlo dostať k možnosti počítať výpočty a zároveň potrebujú mať rýchlo dostupné ďalšie funkcie telefónu.

AirCalc (on-screen calculator)
MBFG
Verzia 1.1.0 (26. 1. 2012)
Veľkosť 220 kB
2.2+

Zadarmo

6.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+