MojAndroid

Nástroje na ovládanie zariadení z pomocou iných zariadení sú veľmi dôležitou softvérovou súčasťou. Týka sa to hlavne ovládania počítačov, no s rýchlym rastom mobilného trhu sa vývojári čoraz viac zameriavajú aj na mobilné zariadenia. Práve preto vývojári aplikácie AirDroid, pomocou ktorej dokážu používatelia ovládať smartfón cez počítač vytvorili novú aplikáciu – AirMirror. Tá dokáže ovládať smartfón pomocou iného smartfónu.

Náš tip
AirDroid prichádza s novým dizajnom a parádnymi funkciami

Budete potrebovať root alebo prejsť zložitými nastaveniami

Táto aplikácia príde aj pre iOS, no v oklieštenej verzii. Zariadením s iOS bude možné ovládať zariadenie s Androidom, no naopak to nebude možné. Nanešťastie, nie  je to jedinou nevýhodou aplikácie. Pokiaľ chcete ovládať nejaké zariadenie z Androidu, je potrebný root, prípadne prejsť dosť zložitou procedúrou nastavení.

V minulosti mal AirDroid problém s bezpečnosťou, no od roku 2016 neboli zaznamenané žiadne problémy. Napriek tomu bezpečnosť je vždy dôležitým faktom, keď sa jedná o ovládanie zariadení inými zariadeniami. Pre viac detailov o aplikácii, prípadne ak chcete začať ovládať svoj smartfón iným, môžete si skúsiť stiahnuť aplikáciu z Google Play obchodu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.0.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

23.5.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+