MojAndroid

V roku 2011 sa v obchode Play objavila hra Air Attack, ktorá ponúkala klasickú arkádovú strieľačku s lietadlami. To znamená, že pri pohľade z hora sa pozeráte na automaticky letiace lietadlo, no môžete s ním meniť smer a cestou likvidujete množstvo nepriateľov a na konci veľkých bossov. Teraz sme spoznali nástupcu v podobe Air Attack 2 a hoci si vývojári dali s pokračovaním úspešnej hry načas, výsledok stojí za to.

Hra ponúka podobný herný princíp, no samozrejmosťou je od základov prepracovaná grafika a množstvo nových herných prvkov a vylepšení. K dispozícii vám budú aj teraz prvky a prostredie z druhej svetovej vojny. Zachované ostalo aj ovládanie, kde lietadlo automaticky strieľa a po obrazovke ním pohybujete jednoduchým posúvaním prsta. Okrem toho môžete ťuknutím na obrazovku zhodiť bomby a špeciálnym tlačidlom zasa vystreliť raketu.

K dispozícii je 22 levelov a päť rozdielnych lietadiel, ktoré je možné postupne upravovať a vylepšovať tak, aby boli schopné porážať nepriateľov v stále náročnejších úrovniach. Zaujímavou novinkou je možnosť pohľadu z prvej osoby, čo využijete napríklad v bojoch proti veľkým bossom na konci levelov. Aplikácia je v obchode Play dostupná zadarmo, no ako ste mohli tušiť, nájdete tu mikrotransakcie, ktorými môžete urýchliť svoje postupovanie v hre.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Community

26.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • koso

    tak tuto hru rovnako ako jeho predchodcu jednoznacne odporucam :D
    Penkny clanok by the way

+