MojAndroid

Máte naozaj veľa povinností, ktoré si musíte značiť do kalendára a zároveň potrebujete byť na ne pravidelne upozornení? Ak ste si práve na položenú otázku odpovedali áno, tak potom práve pre vás je prednostne určená aplikácia Agenda Reminder Widget.

Agenda Reminder Widget je widget, ktorý si môžete prepojiť s vašimi kalendármi pod účtami Google. Tieto udalosti z kalendára sa vám následne zobrazia vo widgete, ktorý si môžete v troch veľkostiach umiestniť na plochu displeja vášho Android zariadenia.

Nastaviť si môžete upozornenia, ktoré vám dajú v dostatočnom predstihu vedieť, aby ste danú úlohu splnili a nezabudli ste na ňu. Môžete si vytvoriť prehľad až jeden rok dopredu. Nastaviť si môžete aj upozornenia, ktoré vás o jednotlivých položkách z kalendára budú informovať, dokonca aj zvukovým tónom.

Priamo z widgetu môžete aj jednotlivé položky upravovať a pridávať nové, stačí mať prepojené konto kalendára a s widgetom. Agenda Reminder Widget je zaujímavým doplnkom, ktorý vám celkom určte pomôže pri plnení neprehľadných úloh a zároveň vám bude slúžiť ako vhodná pomôcka k tomu, aby ste si jednotlivé položky z kalendára zapamätali a splnili ich včas.

Verzia: 5.06
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.06
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Agenda Reminder Widget

27.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+