MojAndroid

Kryptomeny sa vo svete, ale aj u nás tešia stále veľkej obľube. Stále viac a viac sú zavádzané do bežného života a ľudia si za ne dokážu nakúpiť rôzne produkty a služby alebo ich vedia vymeniť za tradičné peniaze, napríklad Euro.

Aj na Slovensku fungujú inovatívne firmy, ktoré sledujú trendy a umožňujú tak svojim zákazníkom využívať moderné technológie naplno. Jednou s takýchto spoločností je aj Agem Computers, ktorá nedávno vo svojom eshope agem.sk sprístupnila možnosť platby prostredníctvom obľúbených kryptomien.

“S touto novinkou nám pomohol náš partner, slovenská spoločnosť, Cryptodiggers.eu, ktorá má na poli kryptomien roky skúseností. Vybrať si môžete až zo šiestich mien, a to z Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Zcash (ZCASH), Bitcoin Cash (BCH) a Monero (XMR).”

Zaplatiť týmto novým spôsobom je skutočne jednoduché. V spôsobe platby si zvolíte možnosť „Kryptomeny“. V časti “Zahájenie krypto platby” si vyberiete konkrétnu menu a zistíte aktuálny konverzný kurz. Systém v poslednom kroku vygeneruje QR kód, adresu pre úhradu, napr. BTC adresu, sumu v kryptomene a čas zostávajúci na úhradu.

Po kliknutí na tlačidlo „Platbu som dokončil“ si môžete overiť stav vašej úhrady. Po prijatí platby vám tovar pripravia na osobný odber alebo pošlú na adresu z objednávky.

Ak máte teda vo vašej kryptopeňaženke pár Bitcoinov navyše, neváhajte túto novinku vyskúšať priamo v eshope na stránke agem.sk.

6.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+