MojAndroid

Tím slovenských a českých developerov s podporou Adobe Systems a Influxis vytvorili unikátnu multiplatformovú hru typu Tower Defence s názvom Age of Defenders. Túto realtime stratégiu si teda nezahráte len na svojom Androide, ale aj na iOS, BlackBerry Tablet OS, Facebooku, Mac, Windowse a Linuxe. Skutočne unikátna podpora najrôznejších systémov umožní využiť maximálny potenciál tejto  hry, v ktorej nehráte proti umelej inteligencii vášho smartfónu či počítača, ale proti reálnym ľudom s nevyspytateľnými taktikami. Age of Defenders sa však oproti klasickej tower defence hre odlišuje v jednej zásadnej veci – nestačí sa len ubrániť, ale svojho nepriateľa musíte aj zničiť!

Na obranu je k dispozícii šesť rôznych veží, ktoré musíte strategicky rozmiestniť v teréne tak, aby čo najlepšie plnili svoju funkciu – postavte ich na kopci a budú mať väčší dostrel. Pozemnú armádu môžete vybudovať zo šiestich rôznych pozemných a vzdušných jednotiek, ktorých útok musíte koordinovať cez najzraniteľnejšie miesta na území nepriateľa.

Funkcie hry:

  • Multiplayer mode – zahrajte si s hráčmi po celom svete
  • Päť single player kampaní s voliteľnou obtiažnosťou Easy alebo Hard
  • 6 typov veží na obranu
  • 6 typov útočných jednotiek na podmanenie si nepriateľa
  • Pútavá grafika a hudba
  • Získaním “skill” bodov môžete zvýšiť silu svoje jednotky

Age of Defenders má byť na Android Markete dostupný pre Android tablety do konca septembra. Postupom času autori sľubujú pribúdanie ďalších single player levelov, máp, veží a útočných jednotiek. Na záver ešte jedna otázka pre vás. Ako sa vám Age of Defenders pozdáva? Nájde si svojich priaznivcov?

27.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+