MojAndroid

Brandon Smith je filmár z Texasu, ktorý navštívil Afriku kvôli natáčaniu špeciálnych záberov pre svoj film. Počas nakrúcania navštívil aj malú dedinku v okrese Zombo, v Ugande, kde deťom ukázal svojho drona DJI Phantom 3 Professional. Školáci nikdy nič podobné predtým nevideli, a tak boli ich reakcie naozaj prirodzené a mnohým vyčaria úsmev na tvári. Pozrite sa, ako deti kričali a utekali, keď dron po prvýkrát vzlietol pred ich očami.

Deti to milovali a chceli vidieť drona opäť lietať hneď po tom, ako som s ním prvýkrát dolietal. Hoci boli mnohé deti zvedavé a vzrušené, našlo sa aj niekoľko detí, ktoré boli nervózne, lebo nič podobné predtým nevideli a nepočuli. Okamžite som sa stal miestnou celebritou a ľudia začali vydávať bzukot podobný tomu, aký vytvára dron, vždy, keď prechádzali okolo mňa na ulici! – povedal Brandon.

V Ugande Brandon Smith točí neziskový film o hygiene a zdraví osôb, či celej komunity. Ak vás zaujala jeho práca, prečítajte si viac na jeho vlastnej webstránke.

Via Mashable

27.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+