MojAndroid

ADW Launcher bol v časoch svojej najväčšej slávy naozaj legendou. Pred 5 rokmi ho používalo také percento ľudí, aké dnes používa Nova Launcher. V roku 2011 sa však vývoj tejto aplikácie zastavil a dodnes sme nepočuli nič o tomto titule, ani jeho autoroch. To sa však mení. Po 5 rokoch dostáva ADW Launcher významnú aktualizáciu na verziu 2.0, ktorá prináša nielen nový dizajn, ale aj obrovské množstvo funkcií a vylepšení, ktoré naozaj stoja za to.

Aj keď je ADW Launcher 2.0 ešte stále v beta verzii, určite si nájde množstvo priaznivcov. Medzi novinky v tejto aplikácii patrí nový appdrawer, upraviteľné ikony, témy, inteligentné priečinky, používanie gestami, či rôzne ADW template-y. Zmien je naozaj veľa a najlepšie urobíte, ak si aplikáciu sami vyskúšate. Základná verzia obsahuje väčšinu spomínaných vylepšení, no po zakúpení prémiovej verzie za $3.99 získate toho ešte o niečo viac. Napríklad viac efektov pre prechod medzi obrazovkami, viac štýlov pre appdrawer, filtre a kompozície pre ikony, nástroj na vytváranie widgetov, možnosť vymeniť spodnú lištu s ikonami a množstvo iných funkcií.

Ak vás nový ADW Launcher zaujal, stiahnite si ho priamo z obchodu Play (beta) alebo z webu APKmirror ako APK súbor pre priamu inštaláciu.

Zdroj: AndroidPolice

 

17.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+