MojAndroid

V minulosti spoločnosť Adobe už oznámila, že podpora pre jej Flash sa v najbližšom období obmedzí a neskôr úplne zastaví. Aj keď občas sa nájdu nejaké tie opravy, Flash zo strany Adobe už nie je viac rozvíjaný a robia sa len malé opravy chýb.

Podľa najnovších informácií, už od 15. augusta tohto roku by Adobe mohol úplne zastaviť ďalšie sťahovanie jej Flashu. Aj keď Android 4.0 Ice Cream Sandwich bol ešte zo strany Adobe podporený, nasledujúca verzia Androidu 4.1 Jelly Bean už podporu nedostane a aj používatelia Google Play Store budú mať pozastavenú možnosť ďalšieho sťahovania pluginu.

Ak však máte Flash vo svojom zariadení, mali by ste dostávať aktualizácie aj po tomto termíne. Navyše, ak si chcete zachovať Flash od Adobe, je dobré si ho vyextrahovať a zálohovať. Adobe neodporúča inštaláciu na Android 4.1 Jelly Bean, pretože to môže mať vplyv na stabilitu a výkon.

Zdroj, foto: Adobe

29.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+