MojAndroid

Spoločnosť Adobe stojí za veľkým množstvom úspešných programov a aplikácií, ktoré sú spojené s fotografovaním. Najnovší počin jej vývojárov sa nazýva Adobe Spark Post a ide o šikovnú aplikáciu pre fanúšikov fotografií a špeciálnym úpravám.

Naozaj veľmi veľa možností

V tejto aplikácii sa nachádza nespočetne veľa možností pre úpravy fotiek a skombinovať ich dvakrát úplne rovnako je takmer nemožné. Ihneď po otvorení sa ocitnete pred štedrou ponukou predlôh, ktoré si pre vás prichystalo Adobe. Na výber máte motívy v rôznych kategóriach.

Okrem iného máte možnosť vybrať si aj vlastnú fotografiu z pamäte vášho smartfónu, či tabletu. Pre túto recenziu sme sa rozhodli použiť fotografiu z mesta Krakov a pridať jej jednoduchý nápis “City of Craców”.

Vyberať môžete aj spomedzi vlastných záberov
Vyberať môžete aj spomedzi vlastných záberov

Po výbere z galérie máte možnosť orezania podľa nezvyčajne veľa formátov sociálnych sietí. Následne sa dostanete ku hlavnému náhľadu, odkiaľ môžete upravovať popisy, formát, pridať jednoduché efekty, či vybrať dominantné farby pre všetky doplnky. Aplikácia ich väčšinou vyberie za vás podľa farieb na fotke.

Už iba samotný nápis sa dá zmeniť na tisíc spôsobov. Farba, font, tvar ohraničenia, efekt písma a iné detaily, to všetko je vo vašich rukách.

Vo výsledku môžu byť fotografie veľmi pútavé. Dokážu urobiť reklamu vašej firme, vystihnúť vašu dovolenku, či len opísať zážitok ku fotke, ktorú sa chystáte vypustiť na Instagram. Posúďte sami, čo všetko sa dá s jednou šikovnou aplikáciou.

Do motívu môžete zakomponovať nejaký (vtipný) výrok
Do motívu môžete zakomponovať nejaký (vtipný) výrok

Adobe Spark Post: Koniec popisom pod fotkou

Nový výtvor vývojárov z dielne Adobe sa naozaj vydaril a rýchlo sme si ho obľúbili. Vďaka nemu totiž môžete urobiť zaujímavú reklamu vašej firme, alebo len citátom osviežiť fotku západu slnka. Neváhajte využiť widget nižšie a vyskúšajte si túto aplikáciu na vlastných fotkách.

Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Adobe prináša skvelé novinky do svojich aplikácií
Náš tip
Adobe Lightroom je aktualizovaný na verziu 3.0 v Obchode Play
27.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+