MojAndroid

V obchode Play dnes už nájdete množstvo aplikácií, ktoré sú určené na pohodlné skenovanie dokumentov prostredníctvom fotoaparátu na vašom smartfóne. Novinkou v tomto smere je Adobe Scan, ktorá pochádza od spoločnosti Adobe a práve jej fanúšikovia si tu prídu na svoje.

Aplikácia nie je svojimi funkciami výnimočná, no ponúka všetko, čo by ste od nej mohli očakávať. Pohodlne si naskenujete dokument, upravíte ho tak, aby digitálny obrázok vyzeral dobre a text bol pohodlne čitateľný. Výhodou je možnosť transformovať obrázok do PDF, kde je možné rozoznávať text a pracovať s ním aj ďalej.

Samozrejme, naskenované dokumenty môžete ukladať, spravovať a ďalej s nimi pracovať. Aplikácia tak môže slúžiť aj na tradičné skenovanie a ukladanie blokov a ich neskoršie použitie v prípade reklamácie či predaja daného produktu. Veľkou výhodou aplikácie je ale automatická synchronizácia so službou Adobe Documents. Vďaka tomu je táto aplikácia vhodná najmä pre tých používateľov, ktorí využívajú aj viacero Adobe produktov a nedajú na ne dopustiť. Ak medzi nich patríte aj vy, určite dajte aplikácii Adobe Scan šancu. V obchode Play je dostupná zadarmo a vyskúšať ju tak môžete bez akýchkoľvek záväzkov.

Verzia: 18.03.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 18.03.20
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Adobe via engadget

2.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+