MojAndroid

Povinnou výbavou každého zariadenia je aplikácia na prezeranie dokumentov PDF a v tomto smere vedie jednoznačne Adobe a ich aplikácia Adobe Reader. Aj keď Adobe neaktualizuje túto aplikáciu príliš často, jedinečnou aktualizáciou v posledných hodinách pridal Adobe cloudové služby, ktoré majú slúžiť na ukladanie dokumentov na serveroch spoločnosti Adobe.

Adobe Reader používa cloudové služby vlastného servera na Adobe.com, čím umožňuje zdieľať dokumenty vo viacerých zariadeniach. Odhliadnuc od cloudu, Adobe prináša aj ďalšie vylepšenia.

Môžete vyplniť a odoslať online formuláre z aplikácie Adobe FormsCentral, formuláre podporujú overenie, formátovanie a výpočty, výpočty podľa hierarchie polí, výber a označenie vertikálneho a ázijských textov či zobrazenie práv v dokumentoch s dynamickými vodoznakmi.

Aktualizácia Adobe Reader je teraz dostupná v Google Play Store a je pre všetkých zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
17.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+