MojAndroid

Produkty spoločnosti Adobe, hlavne známy editor Photoshop, patria k najpopulárnejším a najprofesionálnejším programom pre úpravu fotografii a videa na platforme Windows aj macOS. Veľa jej programov je dostupných v jednoduchšej forme aj pre platformy Android a iOS, ako napríklad Adobe Photoshop Express, Adobe Lightroom, Adobe Photoshop Sketch alebo Adobe Photoshop Mix . Teraz sa k nim pridáva aplikácia na úpravu videa Adobe Premiere Rush CC. Aplikácia bola predstavená už minulý rok na platformách Windows, macOS a iOS.

V podstate sa jedná o zjednodušenú verziu programu Adobe Premiere Pro CC. Umožňuje základné úpravy videa ako strih, zmenu veľkosti, farby, pridávanie audia, fotografií, pohyblivých obrázkov alebo textu. Po editovaní videa ho môžete publikovať na YouTube, Instagrame alebo inej sociálnej sieti. V bezplatnej verzii máte tiež k dispozícii 2 GB v cloude, kde môžete nahrať až tri rozrobené projekty. Toto obmedzenie na 3 projekty sa bohužiaľ týka uloženia do vnútornej pamäte zariadenia alebo Youtube a ďalších služieb. Pre viac miesta je nutné zakúpiť Adobe Creative Cloud. To znamená buď individuálny plán so 100 GB úložiska za 10 dolárov mesačne alebo firemný plán za 20 respektíve 30 dolárov mesačne. Zlou správou je, že Adobe Premiere Rush CC je dostupný len pre výkonné modely Google Pixel 2 a 3, Samsung Galaxy S9 a S10, Galaxy Note 8 a 9 alebo OnePlus 6T.

Verzia: 1.1.0.3057
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0.3057
Aktuálna cena: Zdarma
23.5.2019
Zdroj: Engadget

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+