MojAndroid

Adobe má v Obchode Play celkom slušnú zbierku aplikácií. Venujú sa prevažne rôznym spôsobom ako vylepšiť vaše fotografie, no zachádzajú aj do iných končín grafiky. Tvorca teraz prináša vylepšenia a takisto aj novú aplikáciu Adobe Spark Post.

Náš tip
Adobe Illustrator Draw je konečne dostupný pre Android tablety

Adobe Photoshop Lightroom CC: Práca všade, kam prídete

Lightroom CC od Adobe sa postupne vyvíjal a zdokonaľoval. Pred rokom prišiel aj na tablety, dnes však prináša ešte praktickejšie vylepšenie. Aktualizácia zaručí synchronizáciu všetkých predvolieb a profilov v rámci všetkých vašich zariadení.

Nové funkcie Adobe Lightroom CC sa týkajú aj synchronizácie
Nové funkcie Adobe Lightroom CC sa týkajú aj synchronizácie

To zahŕňa Lightroom verzie pre Android, iOS, Windows aj MacOS. A okrem iného pribudli v novej verzii aplikácie aj nové tutoriály pre niektoré akcie a postupy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Adobe Scan: Skenovanie dokumentov pre fanúšikov Adobe produktov

Adobe Spark Post: Povedzte niečo o svojej firme

Adobe Spark je súbor aplikácií “Page”, “Post” a “Video”. Nový prírastok do rodiny aplikácií od tvorcu Adobe dostal názov Spark Post. To, s čím vám Adobe Spark pomôže, je vytvorenie plagátu, koláže alebo aj príspevku na sociálne siete, ktorý môže povedať niečo o zvolenej téme.

Náš tip
TOP 10 editorov fotografií pre Android

Na výber je hneď niekoľko šablón, pomocou ktorých si môžete vytvoriť plagát podľa vlastných predstáv. Žiadna z aplikácií Adobe Spark doposiaľ nebola sprístupnená oficiálne, ale beta verzie už boli odskúšané. Obsahujú približne všetko, čo hodlá Adobe dať do aplikácie. Chýbať by tak nemali animácie a efekty nápisov, rozšírenie výberu farieb a iné. V platenej verzii bude dostupná aj možnosť pridať si do svojho postu vlastné logo či font písma.

Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Adobe XD: Drobnosti, ktoré potešia

Adobe XD je aplikáciou dizajnu používateľského rozhrania. Nové vylepšenia sa týkajú prezerania, podpory prekrytia a fixných častí, zdieľaných prototypov a špecifikácií dizajnu.

Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Používate aplikácie Adobe aktívne? Čakali ste na takéto zmeny alebo vám na tom nezáleží? Neváhajte nám zanechať svoj názor v diskusii.

23.6.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+