MojAndroid

Aplikácia Adobe Lightroom pre Android získava veľmi zaujímavú aktualizáciu. Obľúbený nástroj pre pokročilú úpravu fotografií pre smartfóny a tablety už dlhšie obsahuje aj vstavanú aplikáciu pre fotografovanie. Táto časť aplikácie teraz získava profesionálne nastavenia, ktoré môžete využiť na tých zariadeniach, ktoré túto možnosť ponúkajú.

To znamená, že na podporovaných zariadeniach budete môcť priamo v prostredí kamery nastaviť rýchlosť uzávierky, ISO, vyváženie bielej a zaostrenie. Vďaka tomu budete môcť prispôsobiť výsledky už počas fotografovania a neskôr ich v aplikácii ešte dodatočne upraviť. Okrem toho v aplikácii pribudli aj ďalšie novinky, ako napríklad exportovanie fotografií v plnom rozlíšení potom, ako ste ich prostredníctvom aplikácie Lightroom zdieľali na internet. Aktualizácia je už teraz dostupná v obchode Play a stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom widgetu nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Central

14.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+