MojAndroid

Aplikácia Adobe Lightoom dostáva aktualizáciu na verziu 3.0. Podľa vývojárov je teraz dokonale prispôsobená systému Android vďaka prepracovanému prostrediu aplikácie. Nejedná sa však o prevratné dizajnové zmeny, naopak vylepšenia sa dostavili po stránke plynulosti a rýchlosti mobilnej aplikácie.

Okrem ľahkých dizajnových zmien prišli hlavne tie systémové

Náš tip
Adobe Scan: Skenovanie dokumentov pre fanúšikov Adobe produktov

Prostredie aplikácie sa zmenilo po stránke niektorých tlačidiel. Ovládacie prvky a niektoré tlačidlá teraz obsahujú popis a nie sú už len slepou ikonou, ako tomu bolo v predchádzajúcich verziách aplikácie. Nové prostredie prináša viac animácií a prechodov medzi jednotlivými krokmi. Rozhranie je však stále dobre použiteľné a pre používateľov zvyknutých na “Lightroom” rozloženie prvkov nebude používanie aplikácie žiadnym prekvapením.

Náš tip
Nový softvér od Adobe vám pomôže zachytiť dokonalejšiu selfie fotografiu

Aplikáciu Adobe Lightroom si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo. Niektoré funkcie si však vyžadujú prihlásenie pomocou účtu Creative Cloud. Jednou z takých funkcií je aj synchronizácia upravených fotografií medzi vašimi zariadeniami.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

19.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+