MojAndroid

Majstrovstvá európy vo futbale začali tento víkend a v spolupráci s ADIDAS sme si pre vás pripravili novú súťaž. Ak ste fanúšikom futbalu alebo  radi športujete, máte možnosť vyhrať skvelé ceny. Stačí si stiahnuť aplikáciu miCoach do svojho Android telefónu a začať aktívne športovať, máte možnosť vyhrať jednu z týchto výborných cien: kopačky Adidas Predator, oficiálnu loptu pre EURO 2012 Adidas Tango 12 alebo miCoach speed cell.

Podmienky súťaže

1. stiahnite si aplikáciu miCoach (recenzia aplikácie Adidas miCoach: osobný tréner vo vašom Androide)

adidas miCoach
adidas
Verzia 2.0.8823 (29. 3. 2012)
Veľkosť 3,1 MB
2.1+

Zadarmo

2. vytvorte si vlastný účet na stránke miCoach.com

3. začnite športovať s aplikáciou miCoach pre Android

Všetky informácie o správnom športovaní, behaní a trénovaní nájdeš na Facebook stránke Adidas Performance SK a behať môžeš spoločne s tímom Adidas každý utorok a štvrtok na Železnej studienke o 18,00 hod.

4. prihláste sa do súťaže vyplnením tohto dotazníka: meno a email

5. žrebovanie sa uskutoční po ukončení EURO 2012 (finálový zápas sa hrá 1.7.2012), výhercov oznámime do 21.7.2012 (žrebovanie posunuté z dôvodu čerpania dovolenky) 7.7.2012 na stránke MojAndroid.sk

 

 

Ceny pre víťazov

1.       Kopačky Adidas Predator lethal zones: všetko o nových Adidas Predator 5 nebezpečných zón nájdeš na Adidas Performance SK/Adidas Predator, kde prebieha aj súťaž o lístky na EURO 2012 a ďalšie ceny :)

2.       Adidas Tango 12 – oficiálna lopta pre Euro 2012

3.       miCoach speed cell – technológia, ktorá zaznamenáva parametre počas zápasu alebo tréningu

Želáme veľa štastia pri športových aktivitách a v záverečnom žrebovaní.

Partner súťaže: Adidas

12.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+