MojAndroid

Snáď nikto z nás nie je úplne spokojný so vzhľadom domovskej obrazovky po prvom spustení svojho android telefónu. Poznáte to. Vyberáte vhodné pozadie, tému, správne písmo, widgety alebo dokonca celý nový launcher. Jednou z výhod launcherov je možnosť zmeny vzhľadu ikoniek aplikácii. Bohužiaľ sa často jedná len o zmenu systémových ikoniek základných predinštalovaných aplikácii. Aplikácia Adapticons od Damiana Piwowarského vám umožní vyhrať sa so vzhľadom všetkých ikoniek oveľa viac a pustí uzdu vašej kreativite.

Tvorba ikoniek je s touto aplikáciou jednoduchá. Po spustení sa zobrazí zoznam ikoniek všetkých vašich nainštalovaných aplikácií. Z tohto zoznamu si vyberiete jednu alebo viac vašich ikoniek, ktoré chcete upraviť.  Pri hromadnom označení sa všetky označené ikonky upravia do jednej podoby. V ďalšom kroku môžte orezať ikonu do pripraveného tvaru. Napríklad kruhu, štvorca, trojuholníka, tvaru kvetiny, srdca, puzzle a ďalších. Následne zväčšíte a vycentruje ikonu aby presne zapasovala do výrezu. Možnosťou je aj vyfarbiť výrez farbou podľa svojho výberu prípadne zmeniť farebné podanie samotnej originálnej ikony. Pokiaľ vám nepomôže vlastná kreativita, máte možnosť vymeniť ikonu za novú z balíčku (aplikácia umožňuje importovať nové balíčky).

Väčšina funkcií aplikácie je dostupných až v platenej verzii, ktorú si môžete kúpiť prostredníctvom mikrotransakcie. Jej cena je pomerne nízka – 1,09 eur. Okrem odblokovania všetkých funkcií odstráni aj reklamu.


Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Google Play

7.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+