MojAndroid

Tvár Adama Savage-a pre vás určite nie je neznámou. Vo svete televízie sa preslávil najmä seriálom MythBusters, ktorý vysiela zahraničná televízna stanica Discovery. Ide pomerne o populárneho moderátora, bádateľa a v neposlednom rade vedca, ktorý sa pýši svojimi všeobecnými znalosťami a schopnosťami. Okrem toho je však aj zberateľom. Zbiera všetko, čo sa týka filmov, nakoľko k nim dlhé roky točil špeciálne efekty. V jeho “skromnej” zbierke nechýbajú napríklad roboti C3PO a R2D2, no nájdu sa aj ďalšie skvostné artefakty. Všetky so teraz môžete pozrieť aj vy – vďaka Street View.

Poznáte aj vy podobné zaujímavé miesta v Google Street View? Ak áno, tak nám do komentárov napíšte odkaz do Google Máp. Dovtedy môžete obdivovať hračky Adama Savage-a na videu alebo priamo na online mape Google Street View.

Zdroj: Engadget

10.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+