MojAndroid

Stalo sa vám niekedy, že na displeji vášho mobilu sa objavilo neznáme číslo a vy ste nevedeli, či zodvihnúť? Ak ste ako ja nenecháte to na náhodu a zodvihnete (čo ak je to niečo dôležité). Po zodvihnutí však zistíte, že volá nejaká reklamná agentúra a to je v niektorých situáciach to posledné čo potrebujete. Vďaka aplikácii od Adaffix s názvom “Ukáž meno volajúceho” sa už nemusíte báť, že sa takéto niečo stane. Aplikácia pri vyzváňaní automaticky zistí kto volá. Telefónne čísla sú získavané z databázi Zlatých Stránok a iných verejne dostupných zdrojov, takže z ich aktuálnosťou by nemal byť problém. Ak k tomu pridáte aj schopnosť synchronizovať statusy vašich kontaktov zo sociálnej siete Facebook alebo ponúknuť alternatívne telefónne čísla predajcov a firiem v prípade, že sa vám nepodarí dovolať na vami zadané číslo (napriklad pizza, viď. video), tak táto aplikácia stojí za vyskúšanie.

Pamätajte ale, že jej funkčnosť je podmienená aktívnym internetovým pripojením, pre sťahovanie a vyhľadávanie telefónnych čísel online. Aplikáciu sťahujte na Android Markete.

Nasledovné video dokonale vystihuje podstatu tejto aplikácie.

13.4.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+