MojAndroid

Lockscreen patrí po domácej obrazovke k veciam, ktoré na svojich Android zariadeniach vídame najčastejšie. Nie každý je však so svojím lockscreenom spokojný a rád by si ho upravil podľa seba. Jednou z možností je root vášho zariadenia a nahranie novej alternatívnej ROM, ktorá ponúka aj vlastný lockscreen. Ďalšou z možností sú však aplikácie, ktoré root nepotrebujú. A takou aplikáciou je aj Active Lockscreen, ktorý si dnes predstavíme.

active-lockscreen-main

Bezplatná aplikácia Active Lockscreen ponúka obrovské množstvo nastavení a úprav, ktoré vyhovejú každému jednému používateľovi. Okrem rôznych tém si môžete na lockscreen umiestniť aj rýchle skratky dostupné pomocou jednoduchých gest, ktoré sú dostupné vo viacerých obľúbených nadstavbách, ako napríklad HTC Sense, či Samsung Touchwiz. Každá jedna časť vášho lockscreenu môže byť upravená, vylepšená alebo zmenená. Tu je niekoľko funkcií, ktoré táto aplikácia ponúka:

  • možnosť vytočiť ľubovoľný kontakt, posledné volané číslo alebo otvoriť dialer, 
  • možnosť otvorenia nainštalovaných aplikácií,
  • možnosť zobrazenia aktualít zo sociálnych sietí,
  • možnosť poslať správu či e-mail priamo z lockscreenu pomocou aplikácií tretích strán,
  • možnosť otvoriť fotoaparát, či aplikácie, ktoré pracujú s fotografiami,
  • ďalšie funkcie ako možnosť umiestnenia widgetov, zmena témy celého lockscreenu, a iné.

active-lockscreen-1  active-lockscreen-2  active-lockscreen-3

Active Lockscreen ponúka veľké množstvo funkcií a možností úprav, ktoré si môžete prezrieť aj na videu nižšie.

Ak si aj vy potrpíte na vlastné nastavenia zamknutej obrazovky, tak by ste rozhodne mali vyskúšať túto bezplatnú aplikáciu. Hoci svojou grafikou nekorešponduje s najnovším Holo dizajnom, ponúka naozaj množstvo možností a úprav, ktoré môžete využiť. K dispozícii je aj niekoľko doplnkov a pluginov, ktoré si do tejto aplikácie môžete doinštalovať a rozšíriť tak jej možnosti. Ak vás táto aplikácia zaujala, môžete si ju nainštalovať pomocou nášho odkazu nižšie. V komentároch nám píšte, ako sa vám táto aplikácia páči.

Verzia: 4.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

11.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+