MojAndroid

Ak ste sa niekedy stretli so slovom launcher, tak zrejme viete, že ide o alternatívne prostredie pre vaše Android zariadenie. Jedným z najpopulárnejších launcherov tejto doby je Action Launcher, ktorý sa svojim spracovaním vymyká zo štandardov. Jeho najnovšia verzia 3.4 prináša niekoľko noviniek, ktoré vám vo videu predstaví (po anglicky) priamo vývojár aplikácie Chris Lacy.

Nová verzia aplikácie Action Launcher prináša 12 vylepšení a zmien. Poteší vás nová možnosť úplného skrytia notifikačnej lišty, možnosť zmeny fontu, pokročilá správa aplikácií, ich názvov a umiestnenia v appdraweri, ale aj nové funkcie v bezplatnej verzii aplikácie, ktorá po novom ponúka až 70% funkcií z platenej verzie launchera. Okrem toho si môžete zmeniť aj mriežku aplikácií v menu. Najlepšie si zmeny vyskúšate nainštalovaním aktualizovanej verzie tohto launchera, ktorý sa v obchode Play nachádza v bezplatnej verzii s možnosťou in-app nákupu všetkých funkcií za 4,99 EUR.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: +ChrisLacy

22.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+