MojAndroid

Presne pred piatimi rokmi sa v obchode Play objavil jeden z najpopulárnejších launcherov Action Launcher. A práve toto výročie slávi krátkodobou zľavou svojej aplikácie.

Náš tip
Action Launcher prináša vzhľad nových Pixelov

Action Launcher bol prvýkrát vydaný pre Android komunitu v decembri 2012. Odvtedy bol stiahnutý viac ako 5-miliónkrát a prešiel si 32 veľkými aktualizáciami. Počas nich pridával veľa vlastných funkcií a taktiež vždy aj nejaké novinky z nových verzií oficiálneho systému Android pre Google telefóny (Nexus, Pixel). Vďaka tomu si ich mohli užiť aj majitelia starších telefónov so straším systémom Android. Vo verzii 2.0 to bol napríklad hlasový príkaz “OK Google”, ktorý spustil Google vyhľadávanie kdekoľvek na domovskej obrazovke.

Verzia 3.0 priniesla Quickthemes, 3.3 zas Quickdrawer a verzia 3.5 Quickbard, Quickfind alebo zamknutie dvojitým poklepaním. Tento rok sa používatelia Action Launchera dočkali nielen funkcií z nového systému Android Oreo aj pre staršie zariadenia ale aj možnosti vzhľadu z nových vlajkových lodí spoločnosti Google Pixel 2 a Pixel 2 XL. Aplikácia v roku 2014 prešla na in-app platby pre kupovanie dodatočného obsahu a práve na svoje piate výročie prichádza s 30% zľavou pre dodatočný obsah, ktorá by mala trvať 3 dni. Neváhajte preto a využite túto limitovanú akciu. Aplikácie v zľave si môžete stiahnuť aj prostredníctvom widgetov nižšie.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 4.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 4,79 €
Verzia: 4.0
Pôvodná cena: 1,59 €
Aktuálna cena: 4,79 €

Zdroj: AndroidCommunity

11.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+