MojAndroid

Prešlo iba niekoľko dní, odkedy sme vás informovali o novinkách v Nova Launcheri. V beta verzii obľúbenej aplikácie si už teraz môžete vychutnať funkcie skratiek v ikonách aplikácií na domovských obrazovkách. Tieto skratky fungujú podobne, ako 3D Touch na nových iPhonoch, no nepotrebujú také veľké hardvérové zmeny. Action Launcher teraz túto funkciu zdokonaľuje tak, že jedným gestom je možné zobraziť skratky v týchto ikonách a zároveň pohybom prsta vybrať akciu, ktorú chcete vykonať.

Ide tak o veľmi šikovnú funkciu, ktorá jednak umožňuje využívať novinku z aktuálnej verzie systému Android Nougat a zároveň ju zdokonaľuje pre ešte jednoduchšie používanie. Okrem toho ale pribudli v Action Launcheri ďalšie zaujímavé funkcie. Môžete si napríklad vybrať, či chcete mať okrúhle ikony z Androidu 7.1, alebo klasické. Okrem toho je funkcia Quickcuts, ktorá imituje skratky v ikonách na domovskej obrazovke, odteraz k dispozícii zadarmo.

Samozrejme, pribudlo množstvo ďalších menších zmien a vylepšení, ktoré už možno ani hneď nepostrehnete. Ak ste ešte Action Launcher nikdy nevyskúšali, možno teraz je ten správny čas zmeniť to. Kým budete čakať na Android Nougat pre váš smartfón, môžete si zatiaľ aspoň vyskúšať niektoré funkcie z tohto nového systému aj na vašom súčasnom zariadení.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

31.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+