MojAndroid

Spoločnosť Google s predstaveným svojich nových telefónov pravidelne predstaví aj nový vzhľad ich domovskej obrazovky. Tvorcovia alternatívnych launcherov sa snažia následne rovnaký vzhľad ponúknuť aj majiteľom iných telefónov. Prvým, kto ponúka vzhľad homescreenu nového Google Pixel 2 a Pixel 2 XL, je populárny Action Launcher.

Action Launcher je čo sa týka aktualizácii a prinášania noviniek jedným z najaktívnejších launcherov. V novej verzii 29 prináša známe prvky novo predstaveného Pixelu 2 a Pixelu 2 XL. Tie si aktivujete v nastaveniach launcheru v položke Quickbar, následne Style a vyberiete Search box (dock), ktorý aktivujete. Následne sa vám po vzore Pixelov presunie Google vyhľadavací widget pod spodný dock s ikonkami.

Farbu, veľkosť a ohraničenie widgetu si samozrejme môžte nastaviť. Nechýba aj nové logo Googlu (G). Nový widget Google Pill tak ako aj Počasie s dátumom nájdete v hornej časti obrazovky. Action Launcher je samozrejme zdarma ale bonusové prvky vyžadujú in-app platbu.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: AndroidAuthority

12.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+