MojAndroid

Mnohí majitelia starších zariadení od spoločnosti Acer – Iconia – sa pýtajú, či ich tablety dostanú aktualizáciu na Android 4.1 Jelly Bean. Spoločnosť Acer teraz uverejnila svoj zámer, že tablety staršieho radu túto aktualizáciu pravdepodobne nedostanú. Malo by ísť o tablety s označením Acer Iconia A100, A200 a A500.

V starších informáciách sa spoločnosť zmieňovala, že tieto tablety by aktualizáciu mali dostať. Zdá sa však, že počas testovacej fázy sa vyskytli problémy, o ktorých spoločnosť Acer nepodala bližšie informácie.

Dobrou správou je však to, že existuje už niekoľko neoficiálnych ROM s Androidom 4.1 Jelly Bean aj pre tieto staršie modely. Obsahujú však niekoľko chýb a preto tieto ROM nie sú určené pre bežné použitie. Otázka je postavená nasledovne: Nájde sa vývojársky tím, ktorý vytvorí neoficiálnu ROM pre staršie tablety od spoločnosti Acer? Myslíme si, že čoskoro by sme mohli dostať odpoveď prostredníctvom XDA Developers fóra.

Zdroj, foto: MobileGeeks, Notebook Italia

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+