MojAndroid

Spoločnosť Acer nepredstavila počas veľtrhu MWC 2013 žiadnu novinku z oblasti mobilných zariadení a mohli sme vidieť len staršie smartfóny ako Acer Liquid E1 a Acer Liquid Z2 alebo lacný tablet Iconia B1, ktorého recenziu si môžete prečítať tu. Všetky zariadenia však patria do strednej a nižšej kategórie a Acer nemá na trhu žiadnu vlajkovú loď, ktorou by sa snažil dobehnúť konkurenčných výrobcov. Avšak podľa najnovších informácií, spoločnosť experimentuje v segmente tabletofónov.

Acer pracuje na štvorjadrovom tabletofóne

Nový smartfón sa bude nazývať Acer Liquid S a bude prvým zariadením od tejto spoločnosti, ktorý bude vybavený výkonným švorjadrovým procesorom. Acer momentálne nemá vo svojej ponuke štvorjadrový smartfón a týmito procesormi sú vybevené len ich tablety. Zatiaľ však nie sú dostupné ďalšie informácie a nevieme ani, akú veľkosť displeja si predstavujú pod pojmom tebletofón, nakoľko najnovšie zariadenia od iných výrobcov posúvajú hranicu tabletofónov, ako napríklad LG Optimus G Pro. Acer bude pravdepodobne nasledovať tento trend a predstaví smartfón s displejom s veľkosťou nad 5 palcov.

Zdroj: GSMarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+