MojAndroid

Ak vlastníte tablet Acer Iconia Tab A100, máme pre vás dobré správy. Tablet tento týždeň získa aktualizáciu na Ice Cream Sandwich Android 4.0.3. Acer potvrdil, že aktualizácia by mala byť dostupná aj pre Acer A500 a menší Iconia A100 a objaviť by sa mala 27. apríla, aj keď údajne je už dostupná.

Zdá sa, že aktualizácia sa do Európy a USA a Kanady dostavila skôr, aj keď predpoklad bol, že sa objaví až po 27. apríli. Podľa AndroidPolice.com, niektorí ľudia v Kanade získali aktualizáciu už dnes a postupne by sa mala objaviť v USA a aj v Európe.

Ice Cream Sandwich pre Acer tablety sa objavil už vo februári, no teraz prichádza oficiálna verzia od spoločnosti. Zdroje tvrdia, že po aktualizácii na Ice Cream Sandwich nasleduje 17 MB malá aktualizácia, ktorá rieši niekoľko chýb a fixuje operačný systém.

Zdroj: AndroidPolice.com Foto: Acer

25.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+