MojAndroid

Virtuálna realita sa stále viac prediera do mainstreamu a pomáhajú tomu aj vývojári tretích strán. Skvelým príkladom je aplikácia s predpoveďou počasia AccuWeather, ktorá vám teraz umožní pozrieť si predpoveď vo virtuálnej realite.

Konkrétne budete potrebovať okuliare Samsung Gear VR. Miesto tradičného rýchleho pohľadu na aktuálne počasie či rýchlu predpoveď na najbližšie dni tak získa sledovanie predpovede úplne nový rozmer, a to doslova. Informácie vo virtuálnej realite budú pôsobiť oveľa živšie, no zrejme iba málokto je takým fanúšikom počasia, že by si kvôli tomuto kupoval okuliare s virtuálnou realitou.

Skutočným lákadlom novej verzie aplikácie budú ďalšie grafické informácie, ktoré bude možné zobraziť vo VR formáte. Môže ísť napríklad o videá pri extrémnom počasí či reálny náhľad na družicové zábery. To už môže byť vo virtuálnej realite oveľa zaujímavejšie a atraktívnejšie aj pre bežného používateľa. Aplikácia je už teraz dostupná v obchode Oculus Store a vyskúšať si ju tak môžu práve majitelia headsetu Gear VR.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Oculus via engadget

18.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+