MojAndroid

Dnes (1.mája) začala prvá etapa tejto cesty okolo sveta na bicykli a aj nová etapa môjho života. Opúšťam veľa, ale verím, že všetko čo príde stojí za to a pomôže to všetkým, na ktorých mi záleží a zároveň sa začína niečo nové. Vyrazil som na cestu okolo sveta a už teraz viem, že to bude bolieť. Aj o tom je cyklistika. Cestovanie na bicykli je skvelá forma prepravy po svete. Verím, že teto projekt neprinesie veľa len mne, ale motivuje a inšpiruje ľudí k cestovaniu a ukáže svet inými očami, …Dnes zopár ľudí prišlo na štart cesty na parkovisko v Devíne, kde sa moja niekoľko ročná cesta na bicykli Všetkým im ďakujem a aj tým čo mi popriali šťastie a dodali veľa pozitívnej energie. Dnes som prešiel do Kapuváru smerujem aj s dvomi odvážlivcami do Passau. Ich účasť bude navždy zapísaná v poradí. Veľmi ma potešil cudzí chalan, ktorý sa k nám pridal a chce si to prejsť so mnou a s Capom. Je skvelé, že sa rozhodol aj napriek tomu, že má sestrin bicykel a so sebou len spacák.


Karol-Voltemar-World-Bike-Travel-1

Projekt má svoje dresy, ktoré si je možné objednať na info@worldbiketravel.sk. Ide o veľmi kvalitné Sportful Bodyfit Pro dresy s potlačou projektu.Ak chcete podporiť projekt stačí si jeden zakúpiť. Prípadne je tu možnosť kúpiť si každý deň cesty.

Karol-Voltemar-World-Bike-Travel-2

Držte palce a ešte raz ďakujem ľudom, ktorý projekt podporujú, pomáhajú realizovať, tvoriť a partnerom, ktorí projektu veľmi pomohli materiálnym zabezpečením. Hlavne firmy a značky Bianchi, Sportful, Husky, Ortlieb a firmy Davorin, Azub, Procycling, Outdoorkemp, Star Bike. Teším sa na spoluprácu s Fakultou masmediálnej komunikácie UCM, ktorá je novým mediálnym partnerom projektu. Ďakujem aj ostatným partnerom a mediálnym partnerom.

Karol-Voltemar-World-Bike-Travel-3

Teším sa na nové výzvy, zážitky a prejdené kilometre vo svete. Prípájam zopár fotiek.

Karol Voltemár

Zdroj: www.worldbiketravel.sk

MojAndroid.sk je mediálny partner akcie World Bike Travel

2.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+