MojAndroid

Už je to 6 rokov, čo vznikol web MôjAndroid.sk. Za ten čas sme pre vás napísali viac ako 20 000 článkov, vrátane návodov, tipov na aplikácie a hry, tém či stoviek recenzií. Bolo to pekné obdobie a dúfame, že sa na našu stránku nezanevriete ani v budúcnosti. Ako poďakovanie sme si pre vás pripravili pri tejto príležitosti aj zaujímavú súťaž! Dnes spoznáme ďalších 6 výhercov nového smartfónu, navigácií a ďalších cien.

Náš tip
Pridajte používateľskú recenziu a vyhrajte smartfón Lenovo K5 a ďalšie ceny

Kto vyhral?

V prvom týždni sme hrali o 6 cien, ktoré sme žrebovali zo všetkých používateľských recenzií, ktoré ste pridali do nášho katalógu. Celkovo ich pribudlo už viac ako 250! Tento týždeň sme zo všetkých prispievateľov vyžrebovali týchto výhercov:

  • Lenovo Vibe K5 – FiFo
  • ESET Mobile Security – DrakoMD
  • okuliare pre virtuálnu realitu 3D VR Glasses – jarodt83
  • Navigácia Sygic – lordSirius
  • Navigácia Sygic – sion
  • Navigácia Sygic – ra23

Výhercom srdečne gratulujeme, v priebehu nasledujúcich dní ich budeme kontaktovať e-mailom.

Čo môžete vyhrať budúci týždeň?

Každý, kto sa zaregistruje a pridá recenziu, bude zapojený do našej narodeninovej súťaže. Každý týždeň, až do konca mája, každý piatok, vyžrebujeme 6 výhercov, ktorí budú mať šancu získať hodnotné ceny. Navyše, každý kto pridá recenziu a nevyhrá v danom týždni, bude automaticky zaradený do žrebovania v ďalšom týždni (vyhrať však môžete len raz). A keďže oslavujeme šieste narodeniny, tak budeme hrať o 6 cien. Budúci týždeň môžete v našej narodeninovej súťaži vyhrať parádny ASUS Zenfone 2, 1 x okuliare Samsung Gear VR a 4x navigáciu Sygic!

Náš tip
MôjAndroid.sk oslavuje 6. narodeniny. Spúšťame používateľské recenzie a veľkú SÚŤAŽ!
20.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+