MojAndroid

Nie je tomu tak dávno, čo sme písali o spolupráci niektorých výrobcov telefónov (Sony Ericsson a LG) s cloudovou službou pre ukladanie dát Box. Z dohody medzi nimi vyplynula skvelá akcia pre majiteľov smartfónov týchto dvoch značiek, v ktorej dostali k svojmu novému alebo existujúcemu účtu na Box, 45GB kapacity navyše (5GB je dostupných štandardne). Že nevlastníte telefón, ktorý spĺňa dané podmienky? Nevadí, pretože teraz je tu nová možnosť pre všetkých majiteľov Android smartfónov bez ohľadu na výrobcu. Všetko čo potrebujete je váš telefón s pridelenými rootovskými právami a akýkoľvek root explorer akým je napríklad ES File Explorer.

ES File Explorer
EStrongs Inc.
Verzia 1.6.1.0 (18. 12. 2011)
Veľkosť 2,1 MB
1.6+

Zadarmo

 

Celá metóda je založená na tom, že váš telefón (či už Samsung, Motorola alebo iný) sa bude tváriť ako LG. To dosiahneme jednoduchou úpravou súboru build.prop (umiestnený v adresári “System”), v ktorom zmeníme nasledovné položky (skôr ako začnete, je dobre si tento súbor zálohovať alebo aspoň zapísať pôvodné hodnoty):

ro.product.manufacturer=LGE
ro.product.model=VS910 4G

Po týchto zmenách a reštarte telefónu sa stačí už len zaregistrovať alebo prihlásiť sa so svojim už existujúcim účtom cez aplikáciu Box. Túto metódu sme vyskúšali na smartfóne Samsung Galaxy SII a môžeme potvrdiť, že naozaj funguje ;). Pamätajte, akcia platí len do konca tohto roka!

Box
Box
Verzia Podľa zariadenia (30. 11. 2011)
Veľkosť Podľa zariadenia

Zadarmo

Zdroj: XDA

 

29.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+