MojAndroid

Seriál 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vytvorili preto, aby sme vám priniesli informácie o najobľúbenejších aplikáciách našej redakcie. Ide o tituly, ktoré používame denne a v jednotlivých kategóriách by sme ich uprednostnili pred inými. Poslednú časť tohto seriálu venujeme aplikácii CamScanner.

V seriáli 50 MUST HAVE Android aplikácie sme vám predstavili už tieto tituly:

Čo je CamScanner?

Aplikácia CamScanner slúži na vytváranie PDF súborov z fotografií, ktoré vytvoríte vašim mobilným zariadením. Okrem toho slúži táto aplikácia aj na ukladanie takýchto PDF súborov a ich úpravu. Výsledné PDF má kvalitu porovnateľnú so slabším skenerom, takže aplikáciu môžete využiť aj na posielanie faktúr či iných dokumentov.

camscanner-3 camscanner-4 camscanner-5

Pokročilá práca s PDF súbormi

Výhodou aplikácie CamScanner je možnosť upraviť fotografiu, jej farby, zaostrenie a ďalšie aspekty tak, aby bolo výsledné PDF ľahšie čitateľné. Pri ukladaní PDF súborov ich môžete označiť aj menovkami, takže ich v budúcnosti môžete ľahšie nájsť. Zaujímavou je aj možnosť prizvať do zložky s PDF dokumentami ďalšie osoby, ktoré môžu tento dokument stiahnuť, prípadne komentovať. Aplikácia ponúka aj ďalšie zaujímavé možnosti, o ktorých vám napovie priložené video.

Bezplatná a platená verzia

Aplikácia CamScanner je dostupná ako bezplatná aj platená verzia. Zatiaľ čo v bezplatnej verzii nájdete všetky potrebné funkcie, v platenej verzii, za ktorú treba mesačne zaplatiť 4,99 eura, získate 10 GB miesta v cloude, možnosť pozvať na úpravy ďalších 40 kolaborantov či napríklad exportovať súbory vo formáte .doc a .txt.

camscanner-2 camscanner-1

Hodnotenie | CamScanner

Aplikácia CamScanner je šikovným pomocníkom pre všetkých, ktorí potrebujú zdieľať dokumenty vo formáte PDF a nemajú po ruke skener. Okrem toho pomocou aplikácie môžete vytvárať digitálne štúdijné materiály či iné digitálne spracované snímky, ktoré sú pripravené na ďalšie zdieľanie alebo úpravu. Výhodou je prehľadné prostredie, jednoduché ovládanie a pokročilé možnosti aplikácie. Ak si chcete aplikáciu stiahnuť do svojho Android zariadenia, využite na to odkaz situovaný nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

18.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+