MojAndroid

Často vedľa nich pracujeme, sú našimi priateľmi a predsa im až tak dobre nerozumieme. IT administrátori. Žijú vo svojom vlastnom svete a pustia doň len vyvolených. Asi preto o nich máme už zažitú predstavu ako o čudákoch, neschopných komunikovať s normálnymi ľuďmi. Ako o tých s nosom 24 hodín denne prilepeným k monitoru.

Nájdete 5 rozdielov medzi vami a adminom?

Admin bojkotuje akékoľvek svetlo

Admin vraj potrebuje útulnú atmosféru tmavej kobky, aby bol šťastný a dobre sa mu pracovalo. Denné svetlo neznáša viac než konverzáciu s opačným pohlavím. Ak s ním potrebujete niečo riešiť, vezmite si pre istotu baterku a odvahu. Nikdy totiž neviete, v akej komore ho nájdete zastrčeného.

in the dark

Admin sa naozaj nerád združuje

Socializácia je niečo, čo údajne každý admin z duše nenávidí. A je jedno, či ide o kolegov alebo pekné ženy. Pokiaľ to nie je nevyhnutné, komunikácii s inými ľuďmi sa jednoducho radšej vyhne. Nepotrebuje predsa odpovedať na blbé otázky o tom, prečo nefunguje tlačiareň.

Gamer nerd playing video games on television

Admin uznáva len jedno jedlo – pizzu

Keď vraj Boh stvoril admina, musel mu k nemu rovno stvoriť aj pizzu, lebo bez nej odmietol fungovať. Admin a pizza sú nerozlučiteľní ako Dempsey a Makepeaceová. Malý tip: Podstrčte mu k pizzi aj fľašu coly a urobí, čo vám na očiach uvidí.

Pizzakarton

Admin je ochotný športovať len na Xbox-e

Ani celosvetový trend zdravého životného štýlu žiadneho admina neprinúti obuť si tenisky a vybehnúť na bežeckú dráhu. Klikanie myšou, cesta ku kávovaru a späť – v týchto disciplínach je profík. Všetko ostatné považuje za stratu času. A tenisky nosí, ale zásadne do práce.

xbox

Admin chce len jedno – aby mu dali všetci pokoj

Ak chcete priviesť admina do hrobu, zasypte ho otázkami. Brnknete hneď na dve struny jeho krehkej duše. Na tú introvertnú, ktorá nepotrebuje, nechce a nikdy nebude vyhľadávať priamy kontakt s inými ľuďmi. A potom na tú, ktorá neznáša akékoľvek otázky.

Man working on laptop in the dark

Obľúbených mýtov a povier o adminoch je oveľa viac. Nesprchujú sa, nešportujú, admini nikdy nebudú mať vlastnú rodinu. Aká je však skutočná pravda? Tajomstvá o záhadnom živote týchto fascinujúcich bytostí konečne vychádzajú na povrch! Pozrite si videá a spoznajte všetky zákutia adminovej duše.

Nastal čas odhaliť pravdu!

12.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+