MojAndroid

Máte radi odoberanie aktuálnych informácií z domova i zo sveta? Obľubujete byť v centre diania mimoriadnych udalostí? Chcete mať prehľad v rámci správ, športových výsledkov či iných noviniek? Ideálnym spoločníkom do vášho Android zariadenia je v tom prípade RSS čítačka. Ak máte nejaký zaujímavý tip na podobnú aplikáciu, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Feedly

Jednou z najpopulárnejších aplikácií pre odoberanie aktuálnych správ je titul Feedly. Ponúka možnosť synchronizácie s Google, Microsoft či Facebook účtom, svetlú i tmavú farebnú tému, prehľadný zoznam a triedenie vašich aktualít s možnosťou uloženia na neskôr a tiež pomerne jednoduchý dizajn s rýchlym ovládaním. Aplikáciu si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 38.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Flipboard

Túto aplikáciu môžete poznať aj často ako predinštalovaný titul od výrobcu vo vašom Android smartfóne. Aplikácia je však skutočne príjemne spracovaná, ponúka zaujímavý dizajn z množstvom “rolovacích” prvkov. Nechýba previazanie účtu so sociálnymi sieťami a ich následná synchronizácia. Aplikáciu Flipboard si môžete stiahnuť prostredníctvom Obchodu Play bez ďalších poplatkov zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Feedpresso

Aplikácia od našich krajanov vám prináša skutočne pozoruhodnú alternatívu v rámci segmentu RSS čítačiek. Titul Feedpresso ponúka zaujímavú funkciu, vďaka ktorej vám aplikácia sama navrhne články, ktoré by vás mohli zaujímať. Robí tak na základe článkov, ktoré ste už prečítali a tak aj v tomto prípade môžeme vidieť využívanie prvkov umelej inteligencie v praxi. Aplikáciu si môžete stiahnuť v Obchode Play zadarmo. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 3.18
Aktuálna cena: Zdarma

Palabre

Alternatívou môže byť aj titul s názvom Palabre. ide o čítačku, ktorá dokáže synchronizovať napríklad vaše už sledované stránky z aplikácie Feedly. K tomu ponúka offline prezeranie, načítanie celých článkov, podpora rozšírenia pre Twitter či Flickr a poteší tiež aplikácia pre Android Wear. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo z Obchodu Play. Niektoré funkcie si však vyžadujú poplatok v podobe in-app nákupu.

Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.2
Aktuálna cena: Zdarma

gReader

Aplikácia gReader ponúka všetky základné funkcie v jednoduchom prevedení a dokonca drží titul skutočného “kráľa” RSS čítačiek podľa portálu AndroidPolice. Z funkcií nechýba nočný režim, notifikácie, previazanie so sociálnymi sieťami a inými službami ako Feedly či The Old Reader, nechýba zmena témy, možnosti zdieľania, viac dizajnových prevedení samotného zoznamu článkov a tiež optimalizácia pre tablety. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo v Obchode Play. Verzia gReader Pro je následne spoplatnená sumou 3,99 eur.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 3,99 €

Akú čítačku RSS správ používate najčastejšie vy?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
15.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+