MojAndroid

Virtuálna realita už nie je sci-fi predstavou zo známeho videoklipu a dnes je oveľa dostupnejšia ako tomu bolo pred niekoľkými rokmi. Samsung rozdáva VR okuliare k svojim smartfónom a Google zas predáva kartónový VR headset za pár drobných. Aplikácie sú však tým, čo robia túto realitu naozaj virtuálnou a príťažlivou. Rozhodli sme sa preto vybrať 5 zaujímavých VR titulov, ktoré by ste rozhodne mali vyskúšať.

InMind

Hoci je aplikácia InMind iba niekoľkominútovým zážitkom, stojí rozhodne za to. Po nasadení okuliarov s virtuálnou realitou vás zoberie na výlet po vašom mozgu a ukáže vám, ako to celé funguje. Z obchodu Play si ju môžete stiahnuť zadarmo.

Verzia: 19.0.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 19.0.7
Aktuálna cena: Zdarma

Within

Aplikácia Within obsahuje množstvo multimediálneho obsahu, ktorý si môžete pozrieť vo virtuálnej realite. Hovoríme o krátkych filmoch, videoklipoch, koncertoch, či rôznych videách, ktoré vás rozhodne zaujmú. Aj túto aplikáciu si môžete nainštalovať bezplatne.

within

Verzia: 4.9.238
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.9.238
Aktuálna cena: Zdarma

Chair In A Room

Máte radi horory? Ak áno, tak vo virtuálnej realite si ich užijete dvojnásobne! Stačí vám na to aplikácia Chair In A Room, ktorá vás umiestni do tmavej miestnosti, kde musíte…a vlastne, vyskúšajte si to radšej na vlastnej koži. Je to zážitok!


Cardboard Camera

Ak chcete dať svojim fotografiám nový rozmer, tak vyskúšajte aplikáciu Cardboard Camera. V nej môžete nielen zhotoviť fotografie pre virtuálnu realitu, ale neskôr ich aj ukázať svojim známym a rodine, aby si mohli takmer naživo predstaviť, čo ste zažili!

Cardboard Camera

Verzia: 1.0.0.185305832
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0.185305832
Aktuálna cena: Zdarma

BeerBox

Aplikácia BeerBox je simulátorom opitého videnia. Ak si chcete vyskúšať, ako vidí a ako sa cíti naozaj opitá osoba, stačí, aby ste si na hlavu nasadili okuliare. BeerBox využíva kameru vášho smartfónu, a tak sa pozeráte na reálne veci vo vašej blízkosti, avšak pohľadom opilca.

beerbox

Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: 1,03 €
Verzia: 2.1.2
Aktuálna cena: 1,03 €

Poznáte aj vy zaujímavú Android aplikáciu s virtuálnou realitou, ktorá stojí za vyskúšanie? Napíšte nám do komentárov pod tento článok jej názov.

16.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+