MojAndroid

Patríte k fanúšikom rootu, no pritom by ste si radi zachovali záruku svojho smartfónu? Máme pre vás 5 tipov, ako si personalizovať vzhľad či niektoré funkcionality vášho zariadenia – a zároveň robiť všetko kóšer, pod taktovkou obchodu Google Play. Nasledujúce aplikácie si nevyžadujú root, no umožnia vám zmeniť čiastočne vzhľad vášho systému.

Navbar Apps

Dovolíme si poznamenať, že podľa názvu ste prišli na to, o čom je táto appka. Navbar Apps vám pomôže s dizajnom navigačných tlačidiel. Môžete zmeniť ich farby, alebo si vybrať obrázok pozadia, či nechať ich farebne ladiť s práve zapnutou aplikáciou. Chcete mať medzi nimi smajlíkov či melóny, nie je problém. Stačí si ju stiahnuť.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma

Status

Status je náhradou vašej lišty s upozorneniami. Zaujímavosťou je, že pôvodná lišta sa stále nachádza pod touto nadstavbou. Môžete si tak napríklad farebne odlíšiť jednotlivé notifikácie, aplikácie, alebo zmeniť ikony notifikácií. Zobrazuje úroveň signálu Wi-Fi, zobrazuje spustenie GPS a podobne. Len trochu štýlovejšie než sme zvyknutí. Vyžaduje si viacero povolení a prístupov.

Verzia: 3.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.7
Aktuálna cena: Zdarma

Fulscrn Free

Ak ste nadšení konzumenti multimediálneho obsahu, oceníte appku Fulscrn Free. Tá vám pomôže vyťažiť každý jeden pixel vášho displeja na pozeranie videa, alebo pri čítaní knihy, či hraní hier. Postará sa o elimináciu notifikačnej lišty a softvérových navigačných tlačidiel roztiahnutím obrazu na celú plochu displeja.

Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4
Aktuálna cena: Zdarma

MUVIZ Nav Bar Audio Visualizer

Nenápadná aplikácia, ktorá môže zaujať audiofilov. Appka MUVIZ NAv Bar Audio Visualizer vizualizuje hudbu pod softvérovými tlačidlami vášho smartfónu. Je kompatibilný s väčšinou známych služieb poskytujúcich prehrávanie hudby.

Verzia: 4.0.3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Energy Bar

Aplikácia Energy Bar je takou menšou čerešničkou na torte, no predsa len môže zaujať. Dá sa v nej nastaviť vizuál zobrazenia úrovne batérie. Pri nabíjaní sa vám zobrazí farebný pásik (podľa vlastného gusta) informujúci o úrovni nabitia. O tom, na koľko percent je nabitá vaša batéria, vás tak neinformuje len malá ikona v notifikačnej lište, ale aj tento nezvyčajný farebný pásik.

Verzia: EB_6.3.6_BETA
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: EB_6.3.6_BETA
Aktuálna cena: Zdarma

Poznáte aj vy aplikáciu, ktorá nepotrebuje root ale dokáže zmeniť vzhľad vášho systému? Napíšte nám vaše skúsenosti do komentárov pod článok!

Zdroj: xda-developers.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+