MojAndroid

4ka koncom minulého roka priniesla pre nových zákazníkov, ktorí si zakúpili SIM Moja 4ka alebo si preniesli číslo, balíky TO. za polovičné ceny. Teraz sa ale objavujú informácie o tom, že 4ka by mohla prísť s inou akciovou ponukou pre všetkých zákazníkov.Pre MojAndroid.sk to potvrdil zdroj blízky 4ke. Nemalo by ale ísť o predĺženie súčasnej ponuky TO. za polovicu, ako o nej informovali niektoré slovenské médiá.

To, že mobilný operátor pripravuje veľké prekvapenie, potvrdil v našom rozhovore aj Peter Helexa, riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s. Navyše, 4ka by mohla “prekvapujúcu” ponuku predstaviť ešte tento týždeň, čomu nasvedčuje aj to, že na tento piatok naplánovala tlačovú konferenciu.

„Nebudeme komentovať špekulácie, s ktorými v ostatných dňoch prišli niektoré slovenské médiá. 4ka aj naďalej plánuje zotrvať vo svojej pozícii lídra s najvýhodnejšími ponukami pre dátujúcich zákazníkov. Dnes 38% percent našich zákazníkov využíva dátové balíky alebo nové paušály TO., preto chceme podporiť všetkých, ktorí si užívajú dobu dátovú. S akými inováciami, vrátane možnej úpravy cien prídeme, je ešte skoro hovoriť,“ povedal pre MojAndroid.sk hovorca 4ky Tomáš Stupavský. 

O tom, s akými zľavami príde 4ka, sa dozvieme teda až tento piatok. Na tlačovke nebude chýbať ani naša redakcia, takže sa môžete tešiť na informácie z prvej ruky.

22.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+