MojAndroid

Dobrá správa pre zákazníkov operátora 4ka na konci roka. V sieti 4ka môžu použiť ďalšie 2 telefóny podporujúce technológiu VoLTE (Voice over LTE). Navyše 4ka prináša tiež absolútnu novinku ViLTE (Video over LTE), ktorá umožňuje okrem telefonovania v HD kvalite aj video hovory.

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro: Krôčik od dokonalosti | RECENZIA

Dva nové smartfóny

Medzi dva nové smartfóny, ktoré podporujú technológiu VoLTE v rámci siete 4ka prichádza aj novinka Huawei Mate 10 Pro. Radu zariadení s podporou VoLTE ďalej rozšíri cenovo dostupnejšie zariadenie Samsung Galaxy J3 (2017).

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Huawei Mate 10 Pro.

„Telefón Samsung Galaxy J3 (2017) podporuje okrem HD volaní cez VoLTE aj videohovory cez technológiu ViLTE (Video over LTE). Vďaka nej sa telefonujúci počas hovoru aj vidia. V sieti 4ka podporujeme plynulý prechod video hovoru z ViLTE do VoLTE a následne v prípade potreby do klasickej mobilnej telefónnej GSM siete podľa toho, kde sa aktuálne telefonujúci zákazník nachádza,hovorí technický riaditeľ SWAN Mobile Patrik Kollaroci.

Náš tip
Samsung Galaxy J3 2017: Nenadchne výbavou ani cenou│RECENZIA

Pre využitie služby Video over LTE musia používať obaja účastníci hovoru telefón podporujúci túto technológiu a mať aktivovanú službu VoLTE. Urobiť tak môžu zavolaním na zákaznícku linku operátora 4ka – 950. Aktivovaním služby VoLTE môžu zákaznícky automaticky využívať aj ViLTE.

Zdroj: tlačová správa

29.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+