MojAndroid

4ka si pre zákazníkov, ktorí okrem krajín EÚ cestujú aj do Nórska, Lichtenštajnska či na Island, pripravila zaujímavú novinku. Je ňou navýšenie dát v dátových balíkoch GIGA. Navýšenie sa bude týkať všetkých nových aktivácií, ale aj automatických obnov kombinácií SLOBODA + dátový balík v sieti 4ka a dátového balíka GIGA.

Viac dát v zahraničí

V SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+ sa objem dát z 0,83 GB mení na 1,11 GB v rámci EHP (Nórsko, Lichtenštajnsko, Island) a v balíku GIGA už budú môcť zákazníci čerpať namiesto 0,56 GB až 0,75 GB dát v celej EÚ, ale tiež na Islande, v Nórsku a v Lichtenštajnsku.

Nové objemy dát, ktoré sú platné od piatka, 14.12: môžete nájsť tu:

Niekoľkých vylepšení sa dočkala aj Moja zóna, kde používatelia 4ky nájdu všetky dôležité informácie o službách, ktoré majú aktivované. Moja zóna je po novom prehľadnejšia a medzi najväčšie novinky patrí interaktívna navigácia, ktorá jednoducho prevedie používateľa cez rôzne nastavenia.

Akcia pre zákazníkov, ktorí sú smart

4ka si tiež pripravila zaujímavú ponuku pre používateľov, ktorí sú “smart”. Zákazník, ktorý v čase od 14.12.2018 až do 30.6.2019 založí alebo už má založené konto v Mojej zóne a nastaví alebo už má nastavenú Automatickú platbu za služby a v uvedenom období sa služba aspoň raz automaticky obnoví (teda z platobnej karty sa uhradí cena za nový paušál alebo dátový balík), dostane 1GB dát mesačne.

Tieto dáta budú platiť v krajinách EHP až po dobu 4 mesiacov, podľa počtu aktivovaných a platobnou kartou zaplatených dátových balíkov, a až 1GB dát mesačne v celej SR ZADARMO až po dobu 4 mesiacov, ak sa v uvedenom období aspoň raz automaticky obnoví dátový paušál SLOBODA DATA, nový paušál TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka. Do 30.6.2019 tak môže každý, kto splní tieto podmienky, čerpať tento benefit až štyrikrát a získa tak 4GB dát ako darček od 4ky.

Náš tip
4ka oslavuje narodeniny: 10 faktov, ktoré ste o tomto operátorovi nevedeli
17.12.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+