MojAndroid

Mobilný operátor 4ka je na našom trhu už tri roky. Tretie narodeniny oslávi najmladší operátor vo štvrtok, 4. októbra. Pre svojich zákazníkov si prichystal veľkorysý darček – na 24 hodín budú mať všetci zákazníci k dispozícii neobmedzené dáta celkom zadarmo.

„Chceli by sme požiadať všetkých zákazníkov 4ky, ktorí budú mať počas 24 hodín dáta na Slovensku zadarmo, aby dbali na svoje zdravie. V žiadnom prípade neodporúčame dátovanie počas šoférovania alebo počas prechádzania cez cestu. Rovnako chceme požiadať našich zákazníkov, aby popri dátovaní nezabúdali na svoje pracovné či študijné povinnosti, rovnako ako na životosprávu a pitný režim“ uviedol vedúci produktového oddelenia Marek Jánošík.

S humorom ladená kampaň však nič neuberá na atraktívnosti celej akcie. Je úplne jedno, aký program zákazníci využívajú – jednoducho majú dáta zadarmo. Nemusia nič aktivovať, nikde písať či volať. Okrem toho, ak už zákazník má aktivovaný nejaký dátový balíček, tieto extra dáta sa mu nebudú čerpať z neho, ale si ich môže ušetriť na neskôr. Počas tohto dňa sa im jednoducho dáta nebudú z balíčka odrátavať.

2.10.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+