MojAndroid

Po prvých krokoch, ktorými vykročila Rey do veľkého sveta, budeme jej ďalšie osudy spolu s Finnom, Lukeom Skywalkerom, či Poem sledovať v ďalšom diele legendárnej filmovej ságy Star Wars: The Last Jedi.

Do teraz sme sa mohli priam “nerdsky” vytešovať len nad trailerom, či teaserom vydaným pred pár mesiacmi. Miesta plné fantázie, skvelé vizuálne efekty a klasická zápletka plná zvratov nás očakávajú v magický dátum svetovej premiéry, 14. decembra, ktorý sa už nezadržateľne blíži.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zapojte sa do súťaže a môžte ísť na premiéru

V poradí už ôsma epizóda Star Wars sa 14. decembra bude premietať aj v slovenských kinách a každý môže byť pri tom. Štvrtý mobilný operátor pripravil zábavnú súťaž o stovky lístkov na celosvetovú premiéru filmu Star Wars: Poslední Jediovia v sieti kín CINEMAX.

Ako hovorí Roland Krška, riaditeľ divízie a marketingu a komunikácie SWAN Mobile a.s.:

Hviezdne vojny sú už štyri desaťročia fenoménom, ktorý fascinuje milióny fanúšikov bez rozdielu veku na celom svete. Pre všetkých sme preto pripravili súťaž, vďaka ktorej môžu vyhrať 740 vstupeniek na svetovú premiéru, buď v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach a zažiť tak jedinečnú atmosféru najnovšieho pokračovania príbehu Luka Skywalkera na vlastnej koži.

Ako sa zapojiť?

Samotná súťaž bude prebiehať ako boj svetlej a temnej strany sily v reálnom čase, ktorý bude naživo znázornený pomocou súboja svetelných mečov na webe 4ka.sk. Na zapojenie sa do súťaže stačí zahlasovať online na www.4ka.sk/starwars-sutaz za svetlú alebo temnú stranu sily. Vyhráva tá strana sily, ktorá bude na konci hlasovania silnejšia.

Teda všetci, ktorí zahlasovali za víťaznú stranu, budú zaradení do žrebovania o lístky, ktoré sa uskutoční 7. decembra. Pri hlasovaní si môžete vybrať, v ktorom meste chcete film vidieť – či už v Bratislave, Banskej Bystrici alebo v Košiciach. Každý vyžrebovaný výherca získa 2 vstupenky na večerné premietanie Star Wars: Poslední Jediovia v deň jeho svetovej premiéry 14. decembra o 20:40 hod.

Zdroj: Tlačová správa

28.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+