MojAndroid

Operátor 4ka od 17. októbra 2020 prichádza s novou ponukou pre paušál SLOBODA NEKONEČNO+. Existujúci, ale aj noví zákazníci, ktorí si nastavia automatickú úhradu platobnou kartou získajú cenové zvýhodnenie 2€.

To znamená, že namiesto doterajších 22€ budú teda platiť 20€ mesačne.

Operátor podľa oficiálneho vyjadrenia chce v aktuálnej kampani motivovať zákazníkov, aby si vytvorili konto v samoobslužnej Mojej zóne a nastavili si automatickú platbu z platobne karty.

Každý nový zákazník, ktorý si od 17. októbra 2020 kúpi na ktoromkoľvek predajnom mieste 4ky alebo v e-shope 4ka.sk SIM kartu a paušál SLOBODA ∞+, na prvých 30 dní ho dostane za zvýhodnenú cenu 20 eur. Platí to aj pri aktivácii paušálu cez mobilnú aplikáciu Moja 4ka, cez Moju zónu alebo prostredníctvom SMS,“ hovorí produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Na to, aby si túto akciovú cenu noví zákazníci udržali, musia si nastaviť platbu kartou.

Ponuka podľa zverejnených informácií platí pre všetky paušály SLOBODA NEKONEČNO+, ktoré nie sú súčasťou balíka s mobilným telefónom. 4ka pritom uvádza, že akcia platí až do odvolania.

Ak sa zákazník rozhodne platiť za svoj paušál SLOBODA ∞+ automatickou platbou zo svojej karty, dostane ho každý mesiac len za 20 eur, namiesto pôvodných 22.

Nová ponuka bude oficiálne dostupná pre všetkých zákazníkov od 17. októbra 2020. SLOBODA NEKONEČNO+ má v ponuke operátora patriť k najobľúbenejším paušálom.

Náš tip
4ka má nového chatbota. Simča vám pomôže s výberom paušálu
16.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+