MojAndroid

Operátor 4ka má pre svojich zákazníkov skvelý letný darček. Od budúceho mesiaca bude ponúkať vo svojich paušáloch Slobodu aj pri cestách po Európe. Dátovať, SMS-kovať a volať tak budete môcť z krajín EÚ tak ako doma, a to za presne rovnaké ceny.

Náš tip
4ka predstavuje nové paušály SLOBODA, najlacnejší stojí 5 eur

Operátor dnes začal rozposielať SMS správy zákazníkom, ktorí majú ešte archaické programy .TO a Moja 100vka. Upozorňuje ich na to, že od budúceho mesiaca budú paušály Sloboda ešte výhodnejšie, a to práve vďaka európskemu roamingu za nezmenené ceny. Novinky sa totiž týkajú iba paušálov Sloboda a Sloboda+ a nie niekdajších balíčkov .TO čo Moja 100vka, ktoré majú ešte mnohí používatelia aktivované. Keďže tu dochádza ku každomesačnej obnove týchto balíčkov, operátor dáva týmto používateľom vedieť o zmenách ako prvým, aby pred ďalšou obnovou balíčka mohli prejsť na moderné paušály Sloboda, ktoré po novom využijú aj v Európe.

Prejdite na SLOBODU uz DNES a ziskajte VIAC. Od juna 2018 bude mozne s vybranymi pausalmi SLOBODA predplatene MIN/SMS a DATA cerpat v celej EU za nezmenenu cenu. Viac:www.4ka.sk/sloboda-zmeny Vasa 4ka – znenie správy pre súčasných používateľov paušálu .TO a Moja 100vka; stránka spomenutá v texte bude aktívna od dnes približne 10:00

Ako bude zmena fungovať?

Pre súčasných zákazníkov s paušálmi Sloboda a Sloboda+ neprestavuje táto novinka žiadne starosti. Jednoducho budú môcť od oficiálneho spustenia služby dátovať, volať a smskovať za ceny ako na Slovensku, resp. budú míňať obsah svojich balíčkov v zahraničí rovnako ako u nás. Zmeny sa týkajú všetkých paušálov Sloboda a Sloboda+ okrem paušálu Sloboa Dáta a týkajú sa aj obľúbeného balíčka Giga.

V prípade balíčkov Sloboda nie sú žiadne obmedzenia a všetky dáta, ktoré má zákazník predplatené, môže využívať tak na Slovensku, ako v krajinách EÚ. V prípade balíkov Sloboda+ sú dáta platné v sieti 4ka prepočítavané cez platný vzorec nariadenia EÚ, podľa ktorého vychádza, že zákazník môže prečerpať v zahraničí ďalších 0,83 GB. V prípade zakúpenia dátového balíka Giga bude možné v zahraničí prečerpať 0,56 GB z nezmeneného objemu dát 1 GB.

Zákazníkom ostanú aj benefity

Práve zákazníci s už takmer neexistujúcimi paušálmi od 4ky dostávajú upozornenie na zmeny ako prví, neskôr dostanú informáciu o novinke všetci ďalší zákazníci 4ky. Dobrou správou je, že ak sa zákazník rozhodne zmeniť si archaický paušál na Slobodu, ostanú mu aj benefity, ktoré mal pri svojom programe.

Prejdite na SLOBODU uz DNES aj so svojimi vyhodami. Od juna 2018 bude mozne s vybranymi pausalmi SLOBODA predplatene MIN/SMS a DATA cerpat v celej EU za nezmenenu cenu. Vasa zvyhodnena cena/ bonus bude platit aj so SLOBODOU az do 31.12.2018. Viac:www.4ka.sk/sloboda-zmeny Vasa 4ka

Zatiaľ nepoznáme presný termín oficiálneho zavedenia týchto noviniek v paušáloch Sloboda a Sloboda+, no stať by sa tak malo v priebehu budúceho mesiaca. Zákazníci tak budú mať všetko pripravené ešte pred začiatkom hlavnej dovolenkovej sezóny. Viac informácií nájdete na stránke www.4ka.sk/sloboda-zmeny dnes od približne 10:00, keď bude stránka oficiálne spustená.

18.5.2018
Zdroj: 4ka

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Andrej Káčer

  Myslíte, že sa oplatí prejsť od O2 4ke, ak sa zdržiavam hlavne v ČR? Ide mi hlavne o dáta, takže ako je to s čerpaním dát. Platím teraz +-20€ a mám modré O2 Data

  • Kubo S

   neoplatí

  • pedro

   myslim, ze neoplati. akurat by som si skusil vybavit zlavu 5e na tych modrych datach ;)

  • Radar

   Neoplatí.. O2 je O2… 4ka je velmi slabá na dnešnú konkurenciu a pokrytie signálom…

   • Fyi de Will

    a v čom je slabá? ja ju používam a nemám problém ani s dovolaním sa, ani s dátami. a prešiel som z o2 a šetrím.

    • Radar

     Ako som písal… Pokrytie signálom .. Ked bývate v meste a pohybujete sa len po meste, budis, ale pre človeka ktorý cestuje veľa a premiestnuje sa cez hory, lesy, kade tade je slabá…

     • Fyi de Will

      Tak potom má slabé pokrytie i Orange. Lebo národný roaming 2g a 3g, či?

  • Maher787

   podla mna oplati O2 zacinalo skoro tak isto ako 4ka len s týmn rozdielom že hned dostalo dobré frekvencie no napriek tomu fungovali dosť dlho len v roamingu bez vlastnej siete. a ani teraz tu siet nemaju skvelu a stale používajú v mnohých lokalitách roaming a v čom je oproti tomuto 4ka horšia ma vlastnú siet aj ked deravú ale má kvalitný roaming od Orangeu takže signál je istý. a keď sa niekto ohradí že Orange vypína 3G a 4ka bude koli tomu oničom ano je to pravda ale zasa 4ka stale roširuje siet. takže ked jediným protiargumentom je že nemá vlastnú siet tak by som to nebral ako problém. PS používam 4ku na dualsime a zatial som nemal problém

 • Maher787

  takže podla toho čo je tam písané by mi mala platiť zlava na balíček TO torú teraz ako zákazník swanu mám platiť aj na slobodu. teda ked napr mam to10 a namiesto 7,5 platim 5 budem mať to iste na slobode teda sloboda 100+ nebude za 8 ale za 5 ?

  • RadoVan7777

   Na stranke operatora je upresnene, komu sa bonus prenasa, tak asi v tvojom (a aj mojom) pripade to nebude platit. Uz som im pisal, ale zetial bez odpovede. citujem: !

   Žiadne obavy. Ak ste od nás získali výhody v týchto zvýhodnených ponukách

   TO.najlepšie od 4ky (platná do 31.12.2018),
   Každé 4.té TO.∞ alebo Moja 100ka zadarmo (platná do 31.12.2019),

   vaše výhody budú automaticky zohľadnené vo vašich nových paušáloch SLOBODA podľa pôvodnej platnosti a pôvodnej ceny.

+