MojAndroid

Operátor 4ka má pre svojich zákazníkov skvelý letný darček. Od budúceho mesiaca bude ponúkať vo svojich paušáloch Slobodu aj pri cestách po Európe. Dátovať, SMS-kovať a volať tak budete môcť z krajín EÚ tak ako doma, a to za presne rovnaké ceny.

Náš tip
4ka predstavuje nové paušály SLOBODA, najlacnejší stojí 5 eur

Operátor dnes začal rozposielať SMS správy zákazníkom, ktorí majú ešte archaické programy .TO a Moja 100vka. Upozorňuje ich na to, že od budúceho mesiaca budú paušály Sloboda ešte výhodnejšie, a to práve vďaka európskemu roamingu za nezmenené ceny. Novinky sa totiž týkajú iba paušálov Sloboda a Sloboda+ a nie niekdajších balíčkov .TO čo Moja 100vka, ktoré majú ešte mnohí používatelia aktivované. Keďže tu dochádza ku každomesačnej obnove týchto balíčkov, operátor dáva týmto používateľom vedieť o zmenách ako prvým, aby pred ďalšou obnovou balíčka mohli prejsť na moderné paušály Sloboda, ktoré po novom využijú aj v Európe.

Prejdite na SLOBODU uz DNES a ziskajte VIAC. Od juna 2018 bude mozne s vybranymi pausalmi SLOBODA predplatene MIN/SMS a DATA cerpat v celej EU za nezmenenu cenu. Viac:www.4ka.sk/sloboda-zmeny Vasa 4ka – znenie správy pre súčasných používateľov paušálu .TO a Moja 100vka; stránka spomenutá v texte bude aktívna od dnes približne 10:00

Ako bude zmena fungovať?

Pre súčasných zákazníkov s paušálmi Sloboda a Sloboda+ neprestavuje táto novinka žiadne starosti. Jednoducho budú môcť od oficiálneho spustenia služby dátovať, volať a smskovať za ceny ako na Slovensku, resp. budú míňať obsah svojich balíčkov v zahraničí rovnako ako u nás. Zmeny sa týkajú všetkých paušálov Sloboda a Sloboda+ okrem paušálu Sloboa Dáta a týkajú sa aj obľúbeného balíčka Giga.

V prípade balíčkov Sloboda nie sú žiadne obmedzenia a všetky dáta, ktoré má zákazník predplatené, môže využívať tak na Slovensku, ako v krajinách EÚ. V prípade balíkov Sloboda+ sú dáta platné v sieti 4ka prepočítavané cez platný vzorec nariadenia EÚ, podľa ktorého vychádza, že zákazník môže prečerpať v zahraničí ďalších 0,83 GB. V prípade zakúpenia dátového balíka Giga bude možné v zahraničí prečerpať 0,56 GB z nezmeneného objemu dát 1 GB.

Zákazníkom ostanú aj benefity

Práve zákazníci s už takmer neexistujúcimi paušálmi od 4ky dostávajú upozornenie na zmeny ako prví, neskôr dostanú informáciu o novinke všetci ďalší zákazníci 4ky. Dobrou správou je, že ak sa zákazník rozhodne zmeniť si archaický paušál na Slobodu, ostanú mu aj benefity, ktoré mal pri svojom programe.

Prejdite na SLOBODU uz DNES aj so svojimi vyhodami. Od juna 2018 bude mozne s vybranymi pausalmi SLOBODA predplatene MIN/SMS a DATA cerpat v celej EU za nezmenenu cenu. Vasa zvyhodnena cena/ bonus bude platit aj so SLOBODOU az do 31.12.2018. Viac:www.4ka.sk/sloboda-zmeny Vasa 4ka

Zatiaľ nepoznáme presný termín oficiálneho zavedenia týchto noviniek v paušáloch Sloboda a Sloboda+, no stať by sa tak malo v priebehu budúceho mesiaca. Zákazníci tak budú mať všetko pripravené ešte pred začiatkom hlavnej dovolenkovej sezóny. Viac informácií nájdete na stránke www.4ka.sk/sloboda-zmeny dnes od približne 10:00, keď bude stránka oficiálne spustená.

18.5.2018
Zdroj: 4ka

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+