MojAndroid

4ka znova rozširuje svoj rýchly 4G internet do ďalších obcí. Ten môžu využívať už aj obyvatelia Jelšoviec, Nitrianskeho Pravna, Tekovských Lužian a Slovenskej Lupče. Okrem toho sme sa dočkali aj zahusťovania siete vo väčších mestách, vrátane Bratislavy, Košíc, Banskej Bystrice či Nových Zámkov.

„V tomto roku rozširujeme pokrytie aj do nových obcí, keďže rovnako obyvatelia menších dedín majú právo využívať vymoženosti rýchleho mobilného internetu. Avšak našou ďalšou prioritou v posledných mesiacoch je aj zahusťovanie miest, kde už svoju 4G sieť máme. Nedávno sme tak učinili v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a Nových Zámkoch. Úplné pokrytie už hlási aj Bernolákovo, Sabinov, Svit a Šahy,“ uviedol technický riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Patrik Kollaroci.

Plné pokrytie signálom 4G siete 4ky majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 200  miest a obcí po celom Slovensku.

Zdroj: tlačová správa

24.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+