MojAndroid

4ka rozširuje pokrytie LTE sieťou do ďalších miest. Najnovšie rýchlu 4G sieť spustila v mestách Hlohovec, Humenné, Levoča, Ružomberok a Spišská Nová Ves. Štvrtý mobilný operátor zároveň informoval, že pokračuje v zahusťovaní svojej siete v mestách, čím by mal poskytnúť spoľahlivejšie a stabilnejšie pripojenie pre rozrastajúcu sa zákaznícku bázu. Tá nedávno pokorila hranicu 150-tisíc zákazníkov.

„Medzi mestá s plným pokrytím pribudlo aj jedno z najvýchodnejších okresných miest Humenné. Popri ďalších mestách aj naďalej zahusťujeme našu sieť v lokalitách, kde už naše služby dostupné boli aj predtým, aby sme zvyšovali zákaznícky komfort Štvorkárov. K obciam s plným 4G pokrytím najnovšie pribudli aj menšie lokality ako Ivanka pri Nitre, Ladomerská Vieska, Častá a Rybany,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka v spolupráci so Slovenskou poštou od 9. mája 2016 spustila netradičnú súťaž pre zákazníkov s názvom Týždne 4ky, ktorá bude prebiehať postupne vo viacerých mestách v pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Tento týždeň kampaň prebieha aj v dvoch novopokrytých mestách.

18.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+