MojAndroid

Na mape pokrytia štvrtého mobilného operátora pribudli ďalšie miesta. V Lietavskej Lúčke, Zvolenskej Slatine, Viničnom, Chynoranoch, Starom Smokovci a Finticiach od tohto týždňa môžu obyvatelia a návštevníci surfovať na LTE sieti 4ky.

Náš tip
4ka aktualizovala mapu pokrytia. Zobrazuje už aj dostupnosť LTE

„V ďalších štyroch lokalitách sme pokrytie skvalitnili tak, že ich rovnako môžeme vyhlásiť za plne pokryté. Ide o Levice, Považskú Bystricu, Šaľu a Želiezovce. Náš signál je od tohto týždňa prístupný aj pre obyvateľov Giraltoviec, Nadlíc, Marcelovej a Starej Turej,“ hovorí technický riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Patrik Kollaroci.

4ka v tomto roku veľa investuje aj do rozširovania pokrytia 4G sieťou. V minulom roku pokrýval operátor približne 40% obyvateľov Slovenka, dnes je to už viac ako 64%. 4ka sa pritom netají, že do konca tohto roka chce v mestách a obciach pokryť LTE sieťou 70% populácie.

Náš tip
Vianoce so 4kou: Za prenos čísla získajú zákazníci TO. za polovicu
14.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+