MojAndroid

Mobilný operátor 4ka pokračuje vo výstavbe vlastnej siete. Od začiatku jesene pokryl viacero ďalších lokalít. Reč je napríklad o obciach Bystré, Gabčíkovo, Ihľany, Istebné, Lenartovce, Markušovce, Oslany, Rudňany, Svrčinovec či Zborov nad Bystricou. Ich obyvatelia tak môžu využívať už aj modernú LTE sieť operátora.

„Naďalej pokračujeme aj v zahusťovaní siete vo veľkých mestách, kde neustále sledujeme rastúcu prevádzku. Nové vysielače pribudli nielen v Bratislave, ale aj v mestách na východe republiky – v Trebišove, Poprade, Prešove či Starej Ľubovni. Taktiež sme posilnili sieť v Novom Meste nad Váhom, Rimavskej Sobote, Senci, Trnave i ďalších mestách,“ hovorí technický riaditeľ 4ky Patrik Kollaroci. 

4G sieť 4ky majú možnosť zákazníci využívať i v obľúbených turistických lokalitách ako je Štrbské Pleso, Štiavnické Bane alebo Banská Štiavnica.

Hoci operátor nemá vybudovanú vlastnú sieť na všetkých miestach Slovenska, zákazníci majú k dispozícii 3G sieť obchodného partnera. V nej môžu čerpať dáta nielen v dátových balíkoch, ale i v paušáloch SLOBODA.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+